Најдобро продавани
Едноделни Купаќи 8256

Едноделни Купаќи 8256

1.190 ден.950 ден.
Шифра на производ: 4890
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Состав: 82% Полиамид, 18% Ликра

Произведено во Н. Р. Кина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2020. UKION SHOPS