Најдобро продавани
Gold Sparkle Мрежа Хулахопки
  • Gold Sparkle Мрежа Хулахопки

Gold Sparkle Мрежа Хулахопки

190 ден.
Производител: Sara Kolant
Шифра на производ: 0911
Достапност: На залиха
Количина:

Хулахопки со црна мрежа и златно ламе.

Состав: Полиамид: 79%; Ликра: 21%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS