Најдобро продавани
Градник Doreanse (B корпа) 5210

Градник Doreanse (B корпа) 5210

700 ден.
Производител: Doreanse
Шифра на производ: 0922
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Состав:

Полиамид: 85%

Еластан: 15%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS