Најдобро продавани
Градник Koza 02

Градник Koza 02

680 ден.
Шифра на производ: 80020-67
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Состав: 80% Полиамид, 20% Ликра

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2020. UKION SHOPS