Најдобро продавани
Градник Yeni Inci (C корпа) 6012

Градник Yeni Inci (C корпа) 6012

890 ден.
Производител: Yeni Inci
Шифра на производ: 4760
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Состав: Полиамид 77%, Ликра 15%, Памук 8%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2020. UKION SHOPS