Најдобро продавани
Marta Comfort 17dtex
  • Marta Comfort 17dtex
  • Marta Comfort 17dtex

Marta Comfort 17dtex

190 ден.
Производител: Sara Kolant
Шифра на производ: 6652
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Хулахопки со Lycra 17dtex, имаат Comfort гакички без ластик.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS