Најдобро продавани
Кошула со Цветен дезен

Кошула со Цветен дезен

790 ден.395 ден.
Шифра на производ: 6437/2
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

Состав: 72% Памук, 23% Полиамид 5% Ликра

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2020. UKION SHOPS