Најдобро продавани
Marta Доколенки 22dtex
  • Marta Доколенки 22dtex

Marta Доколенки 22dtex

38 ден.
Производител: Sara Kolant
Шифра на производ: 0013
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Состав: Полиамид: 79%; Ликра: 21%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2020. UKION SHOPS