Најдобро продавани
Перлон Хулахопки 22dtex

Перлон Хулахопки 22dtex

38 ден.
Производител: Sara Kolant
Шифра на производ: 0006
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Состав: Полиамид: 100%

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2020. UKION SHOPS