Најдобро продавани
Спортски Градник Doreanse 14120
  • Спортски Градник Doreanse 14120

Спортски Градник Doreanse 14120

390 ден.
Производител: Doreanse
Шифра на производ: 3105
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Големина:

Состав: 45% Модал, 45% Памук, 10% Ликра

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS