Најдобро продавани
Градник Bella Donna (D корпа) 2100

Градник Bella Donna (D корпа) 2100

880 ден.
Производител: Bella Donna
Шифра на производ: 0239
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Состав: 80% Полиамид, 20% Ликра

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS