Најдобро продавани
Scandal Dotty Хулахопки 22dtex
  • Scandal Dotty Хулахопки 22dtex

Scandal Dotty Хулахопки 22dtex

145 ден.
Производител: Sara Kolant
Шифра на производ: 3561
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Состав: Полиамид: 79%; Ликра: 21%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS