Најдобро продавани
Scandal Italia Ema Хулахопки

Scandal Italia Ema Хулахопки

148 ден.
Производител: Sara Kolant
Шифра на производ: 0684
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
* Број:

Состав: 79% Полиамид, 21% Ликра

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS