Текстил

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Женска Маица Кимоно (Розе)
Произведено во Македонија. Состав: 86% Памук, 14% Ликра ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Jersey Shirt Маица (Розе) Jersey Shirt Маица (Розе)
Произведено во Македонија. Состав: 96% Памук, 4% Ликра ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Jersey Shirt Маица (Бела) Jersey Shirt Маица (Бела)
Произведено во Македонија. The jersey shirt is truly a combination wonder and can be combined wit..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Кошула на Пруги (портокалова)
Состав: 95% Полиамид, 5% Ликра ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Наметка Наметка
Состав: 50% Акрил, 50% Вискоза ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Кошула на Пруги (жолта)
Состав: 95% Полиамид, 5% Ликра ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Кошула на пруги (тегет)
Состав: 95% Полиамид, 5% Ликра ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Кошула со Цветен дезен
Состав: 72% Памук, 23% Полиамид 5% Ликра ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Јакна
Состав: 100% Памук ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Sara Kolant Online © 2021. UKION SHOPS